Menu

Aidakambrid

Aadu Turismitalu külastajatel on suurepärane võimalus meenutada omaaegsete ehalkäijate romantikat – majutust aidakambrites.

Esimese Eesti ajal hoiti aitades vilja ja muid tagavarasid, suviti magasid ühes aidakambris ka tüdrukud, kes tallu suveks suiliseks võeti. Arhailist hõngu tunnetab igaüks, kes ühesse meie kolmest aidakambrist sisse astub – säilitatud on ajaloolised palkseinad, uksed ja muud ajastutruud elemendid. Lisaks on tubades olemas kõik vajalikud mugavused – dušš, WC ning pehme voodi. Maalähedane stiil koos tänapäevaste mugavustega on just see, mis kosutab kiirest linnaelust.

Aidahoones asuvad lisaks aidakambritele ka ühisköök ja kaminaga söögituba, kus serveeritakse hommikusööki. Avaras söögitoas saab mängida koroonat ning vaadata tasuta digilevi kanaleid.

Veidi eemal asuv väliköök pakub vihmavarju ning võimalust värskes õhus grillida meelepäraseid roogasid. Vajalikud tarvikud on ühiskasutuseks olemas kohapeal.

Tasuta parkimine. Tasuta Wi-Fi. Saarlastele omaselt saame pakkuda sauna privaatses majas ning ettetellimisel saab ka massaažiprotseduure nautida.

Turismitalu asub Saaremaal Vätta poolsaare tipus Kuressaarest 20-minutilise autosõidu kaugusel. Meri jääb turismitalust 500 m ja lähim liivarand 1,7 km kaugusele.

25€
inimene öö kohta