Menu

Aadukivi puhkemaja

Mere lähedal, kadakate vahel asuv Aadukivi puhkemaja  on oma nime saanud lähedal asuva kahe suure kivirahnu järgi, mis on olnud aastaid lastele põnevaks mängupaigaks. Seetõttu on Aadukivi hinnatud eelkõige perede poolt.

Rookatusega privaatses majas on olemas kõik vajalik – dušš, WC, kööginurk, televiisor. Esimesel korrusel on lahtikäiv diivanvoodi, kuhu mahub kahekesi magama. Avatud teisel korrusel on voodid neljale inimesele. Maja ees oleval terrassil saab päikest võtta, võrkkiiges raamatut lugeda ja nautida Saaremaa suve. Grillimisnurk koos vajalike tarvikutega paikneb maja lähedal tuulevaikses kohas. Autoga on võimalik parkida maja kõrvale.

Eraldi hinnaga saame saarlastele omaselt pakkuda sauna privaatses majas ning ettetellimisel saab ka massaažiprotseduure nautida. Suveperioodil on võimalik Aadu turismitalus tellida hommikusööki, mida serveeritakse Aadu turismitalu peamajas asuvas kaminaga söögitoas, umbes 50 meetri kaugusel. Samas ruumis saab mängida koroonat ning vaadata tasuta digilevi kanaleid.

Aadukivi puhkemaja asub Kuressaarest 20-minutilise autosõidu kaugusel. Meri jääb turismitalust 500 m ja lähim liivarand 1,7 km kaugusele.

alates
82€ öö