Menu

Aaduaida puhkemaja

Ideaalse puhkuse veedate merest vaid 500 meetri kaugusel olevas Aaduaida puhkemajas, mis asub Aadu turismitalu külalistemaja ühes otsas ja on eraldi sissekäiguga ning privaatse õuealaga.

Puhkemajal on kaks korrust, millest teisel asuvad magamistoad. Rõduga toas saab nautida merevaadet ning puhata laias, kahele inimesele mõeldud voodis. Teises toas on voodeid kokku neljale inimesele, voodit kahele on võimalik kardinaga eraldada. Allkorrusel on avatud elutuba, kus saab vajadusel nautida ahjust kumavat elavat tuld, vaadata televiisorit ning valmistada sööki kööginurgas. Samast ruumist avaneb uks terrassile. Samuti asuvad esimesel korrusel WC ja duširuum. Kui on soov einestada õues, on meil pakkuda privaatne grillimisnurk koos vajalike tarvikutega. Puhkehetki pakub ka päikeseline tuulevaikne terrass koos lamamistoolidega ning lastele on aias meelelahutuseks väike mänguväljak. Võimalus parkida sissepääsu lähedale.

Tasuta Wi-Fi. Eraldi hinnaga saame saarlastele omaselt pakkuda sauna privaatses majas ning ettetellimisel saab ka massaažiprotseduure nautida. Suveperioodil on võimalik Aadu turismitalus tellida hommikusööki, mida pakutakse peamaja söögitoas. Samas ruumis saab mängida koroonat ning vaadata tasuta digilevi kanaleid.

Aaduaida puhkemaja asub Kuressaarest 20-minutilise autosõidu kaugusel. Meri jääb turismitalust 500 m ja lähim liivarand 1,7 km kaugusele.

alates 102€
öö